ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!!!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/77011480_567057784105586_5572713121597882368_n.jpg)
28.11.2019 команда Краснокутського району (учні Краснокутської гімназії, вчитель А.Гречкін; учні Дублянської ЗОШ l-lll ступенів, вчитель О. Ліхачов; учні Качалівської ЗОШ l-lll ступенів, вчитель Т. Калініченко) взяли участь в обласних зональних змаганнях з волейболу (юнаки, дівчата) за програмою щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» серед учнів закладів загальної середньої освіти і зайняли:
I місце — юнаки;
IІІ місце — дівчата.
ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!!!
Ми Вами пишаємося!!!
Дякуємо педагогам за підготовку учнів! Бажаємо подальших перемог!!!